$1,000
REBATE
ON SELECT
CROSS COUNTRY®
300 WELDERS

MENU

CONTACT US

INFORMATION

VIEW LITERATUREBUY NOWVIEW SPECSGO TO FORM

Rozwiązanie do Spawania Zrobotyzowanego z Prostym Programowaniem 

Revolutionize your welding productivity
with HyperFill – an innovative twin-wire
MIG solution that takes your high
deposition welding to the next level.

Znalezienie wykwalifikowanych i niezawodnych spawaczy nadal stanowi wyzwanie w przemyśle produkcyjnym. Dla wielu producentów myśl o automatyzacji może być zniechęcającą koncepcją ze względu na wysokie nakłady inwestycyjne i krzywą uczenia się, które często są z tym związane. Wiele zakładów wymaga również mobilności, bez statycznej powierzchni i ochrony, jakiej wymaga tradycyjna automatyzacja.
Zrobotyzowany system spawalniczy Linc-Cobot charakteryzuje się uproszczonym programowaniem dzięki zastosowaniu nowego, opartego na tablecie panelu oraz możliwości uczenia przy palniku. Wystarczy przesunąć ramię cobota za pomocą swojej dłoni do miejsca rozpoczęcia i zakończenia spawania. System Linc-Cobot został opracowany na potrzeby przemysłu i posiada dostęp do programów spawalniczych Lincoln Electric o najwyższej wydajności, pozwalających na osiągnięcie maksymalnej produktywności.

Click on Video to Start

The Lincoln Electric Company is an equal opportunity employer, and all qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, genetic information, national origin, protected veteran status, disability status, or any other characteristic protected by law.

EEO is the Law | EEO is the Law GINA Supplement | EEO is the Law Poster Supplement

Lincoln Electric complies with regulations set forth by the Office of Federal Contract Compliance Programs. If you consider yourself to have a disability that requires reasonable accommodation to complete the online application, interview, or other process related to our hiring activities, please click HERE.


Linc-Cobot

Gotowy, aby zacząć?

Jeśli jesteś gotowy, aby dowiedzieć się, jak zrobotyzowany system spawalniczy Linc-Cobot może zoptymalizować Twoje operacje spawalnicze, skontaktuj się z Lincoln Electric Automation, by dowiedzieć się więcej.

Moduł z Przyciskami Dual-Action
Czas programowania cobota zostaje
skrócony do minimum dzięki możliwości
uczenia ruchu za pomocą rejestracji
punktów na uchwycie spawalniczym. Moduł przycisków, umieszczony przy uchwycie, pozwala spawaczowi na rejestrowanie punktów spawania (początek/koniec), jak również na zmianę translacji robota.

Dotykowa Konsola Programująca
Nowa konsola programująca w formie tabletu, wyposażona w system ikonek
graficznych i możliwość programowania
na osi czasu, skraca czas nauki. Wystarczy przeciągnąć ikonkę do lub z osi czasu albo stuknąć w celu modyfikacji. Wtyczką Lincoln Arc Welding sterujemy w podobny sposób.

Inteligentny Uchwyt Spawalniczy
Ręcznie naprowadź ramię robota na właściwą pozycję, używając zamontowanego na uchwycie urządzenia zwalniającego. Prowadź uchwyt pomiędzy punktami spawania w spawanym złączu. Operację tę mogą wykonać spawacze z dowolnym poziomem umiejętności.

*Pole Wymagane

Wkrótce przekażesz nam swoje dane osobowe. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności, która mówi o tym, jak zbieramy, wykorzystujemy i przechowujemy dane osobowe. Klikając "AKCEPTUJĘ WARUNKI", (1) zgadzasz się na sposób, w jaki przetwarzamy Twoje dane osobowe, zgodnie z opisem na naszej stronie internetowej Polityki Prywatności, oraz (2) potwierdzasz, że masz co najmniej szesnaście lat (16).

© Lincoln Electric Company 2019

Lincoln Electric
Facebook
Instagram
LinkedIn
Youtube
ZOBACZ BROSZURĘ