Lincoln Electric
Facebook
Instagram
LinkedIn
Youtube

Or Call 888-417-1950

Request more product information and
pre-ordering details
.

Dual Maverick 200/200x Hero
ODKRYJ TERAZ

NOWOCZESNE, SZYBKIE I WYDAJNE STANOWISKO DO SPAWANIA WIRTUALNEGO 

NAJLEPSZY SPOSÓB NA PRZYGOTOWANIE SIĘ DO ZAWODU SPAWACZA 

PRZECZYTAJ BROSZURĘ

Odkryj nowy wymiar wirtualnego spawania 

VRTEX® 360 Compact firmy Lincoln Electric jest nowym, niewielkim i mobilnym symulatorem spawalniczym wirtualnej rzeczywistości, przeznaczonym do różnych aplikacji spawalniczych. Stanowi elastyczne, wydajne i nowatorskie podejście do szybkiej nauki zawodu spawacza, ucząc prawidłowego podejścia i właściwych nawyków. 

TEkonomiczne urządzenie szkoleniowe zapewnia niezwykle realistyczny widok jeziorka spawalniczego, reagującego na ruchy oparatora oraz symuluje rzeczywiste odgłosy, pojawiające się podczas spawania. Szkolenie za pomocą nowego symulatora VRTEX® 360 Compact, jest wstępem do bezproblemowego przejścia do realnego świata spawania i odbycia praktyk na stanowisku pracy. 

VRTEX® 360 COMPACT

Za chwilę przekazane zostaną nam określone dane osobowe. Prosimy o zapoznanie się z dostępną tutaj Polityką prywatności witryny internetowej dotycząca sposobu gromadzenia, wykorzystywania i przechowywania przez nas danych osobowych. Kliknięcie "Poproś o demo" stanowi (1) wyrażenie zgody na sposób przetwarzania przez nas określonych danych osobowych zgodnie z informacjami zawartymi w Polityce prywatności strony internetowej oraz (2) potwierdzenie ukończenia szesnastego (16) roku życia.

Skontaktuj się z nami 

Aby umówić się na pokaz

PRZECZYTAJ BROSZURĘ

1. Outer basic layer

2. Core wire

3. Inner rutile layer  

Pierwszy wirtualny symulator spawalniczy z opcją symulacji cięcia gazowego 

VRTEX® 360 Compact poza trybami spawania wirtualnego posiada również możliwość symulacji cięcia gazowego. Ta unikalna funkcjonalność zapewnia studentom wirtualną metodę operowania palnikiem gazowym. Każdy aspekt termicznego cięcia gazowego został zaprojektowany z myślą o rzeczywistych zastosowaniach - począwszy od ustawienia palnika po wykonanie cięcia. 

Inteligentniej

Kompaktowa budowa, niewielkie wymiary, mobilność, intuicyjne oprogramowanie

Wydajniej

Wysoka jakość szkolenia, szybki postęp nauczania, szybkie uzyskanie właściwego podejścia do prawdziwego spawania, szybka konfiguracja i ustawienie złącza, wystarczy tylko podłączyć i rozpocząć naukę

Bezpieczniej

Bez fizycznego kontaktu z jeziorkiem stopionego metalu, iskrami, gazami i dymami spawalniczymi. Bez ryzyka wypadku, możliwość zdalnego uczenia się przez streaming wideo, opcjonalne szkolenie higieniczne.

Wszechstronnie

Elastyczne podejście, różne tryby nauki, możliwość cięcia gazowego stanowi dodatkową opcję.

WIRTUALNE CIĘCIE GAZOWE 

Nowa, opcjonalna funkcjonalność cięcia gazowego

 • Zaprojektowana z myślą o najbardziej typowych zastosowaniach cięcia gazowego
 • Pełny proces od ustawienia palnika po samo cięcie 

Cięcie i analiza 

 • Podobnie jak przy symulacji spawania VRTEX®, każde ćwiczenie cięcia zapewnia użytkownikom dostęp do wizualnych wskazówek pomocnych przy prowadzeniu palnika (ustawienie, kąt, odległość i prędkość)
 • Informacje zwrotne są wyświetlane na ekranie, a każda pojedyncza linia danych na wykresie odzwierciedla ocenę odpowiedniego parametru procesu 

Ustawienia procedury cięcia 

 • Dobór odpowiedniej szybkozłączki przypalnikowej i ciśnienia
  gazu palnego jako element sekwencji bezpieczeństwa 
 • Wybór gaz palnego: propan-butan lub acetylen 
 • Sekwencja zajarzania palnika w każdym kroku jest zgodna
  z wymogami bezpieczeństwa i uświadamia użytkownikowi
  znaczenie śledzenia płomienia w procesie cięcia 

PIĘĆ DOBRYCH POWODÓW, ABY UŻYĆ SYMULATOR SPAWANIA VRTEX®

Szkolenie wirtualne to nie tylko oszczędność czasu i kosztów, to przede wszystkim nowe możliwości edukacyjne, przekładające się na realne wyniki i postępy nauczania. Urządzenie treningowe VRTEX® 360 Compact zapewnia szkolenie spawaczy na wielu poziomach –  od podstawowych zadań dla początkujących, do zaawansowanych technik spawalniczych dla profesjonalistów. po prostu wybierz odpowiedni dla Ciebie poziom szkolenia i rozpocznij wirtualne spawanie. Dzięki aplikacji VRTEX® Weldometer™, można śledzić na bieżąco łączne oszczędności kosztów w porównaniu z kosztami szkolenia w świecie rzeczywistym.

Zmniejsz koszty szkolenia 
Oszczędzaj na urządzeniach i materiałach eksploatacyjnych oraz energii elektrycznej. Skorzystaj z ekonomicznego kompaktowego symulatora spawalniczego.

Skróć czas szkolenia 
Osiągaj zadane cele w krótszym czasie. Uzyskaj najbardziej wydajne wyniki w możliwie krótkim czasie podczas szkolenia na prawdziwych urządzeniach spawalniczych.

Zwiększ* współczynnik certyfikacji do 42%
Potwierdź nabyte umiejętności dla większej liczby uczestników szkolenia w porównaniu do tradycyjnych kursów na prawdziwych urządzeniach spawalniczych.

Monitoruj niezgodności spawalnicze 
Wady i niezgodności spawalnicze pojawiają się, gdy stosowana jest niewłaściwa technika spawania. Wirtualne testy łamania pozwalają na natychmiastową ocenę wykonanej pracy i wskazanie przyczyny powstania błędu.

Szkolenie przyjazne dla środowiska 
Minimalne odpady materiałowe i wpływ na środowisko, brak zużycia gazów osłonowych, elektrod spawalniczych i próbek złączy. Nie wymagany jest system filtrowania dymów spawalniczych. Znacznie mniejszy pobór energii w porównaniu z rzeczywistymi urządzeniami spawalniczymi z podajnikami drutu i systemami odciągowymi.

ODKRYJ VRTEX® 360 COMPACT

Zobacz broszurę

PRZECZYTAJ BROSZURĘODKRYJ TERAZ